Epiphone Flying V Korea 2002 Snow White + case

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Na Allegro trwa licytacja od złotówki. 

Elektryczna Dusza prezentuje  gitarę elektryczną Epiphone Flying V w szczególnie efektownym i dość rzadkim wykończeniu Classic White (z główką w kolorze korpusu). Gitara wyprodukowana w Korei w roku 2001/2002 na licencji Gibsona (truss rod cover jeszcze z napisem Gibson).  Instrument z szanowanego okresu w historii firmy, spokojnie osiąga profesjonalny poziom i znajdzie zastosowanie w całkiem poważnym graniu.

Gitara dedykowana do cięższych gatunków. Ma typowe dla mahoniowej konstrukcji, dość mocne brzmienie i parametry gryfu sprzyjające szybkiej grze. Na przesterze sprawuje się znakomicie, ale potrafi także wydobyć z siebie bardzo przekonujące czyste brzmienie. Znakomity dostęp do najwyższych pozycji oraz niewielka waga czynią z niej prawdziwego konia roboczego w stylistyce hard&heavy.

Gitara jest w bardzo dobrym stanie technicznym (działa wszystko od A do Z) a progi są w znakomitym stanie. Pod względem wizualnym również prezentuje się bardzo dobrze. Ma drobne ślady użytkowania w postaci rysek, małych wgniotek i ledwo widocznych zamarkowanych odprysków.  Nic szczególnie szpetnego, wiosło robi doskonałe wrażenie.  Takich gitar jest na rynku coraz mniej i czystym sumieniem mogę stwierdzić, że taki Flying spokojnie może być uznany za jedną z najciekawszych propozycji w tym budżecie.

Do gitary dorzucam także dobrej klasy twardy futerał, który nie był częścią fabrycznego zestawu i został dokupiony osobno. Case do Flying V to niezależnie od producenta wydatek kilkuset złotych. Warto mieć go w komplecie.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top