Epiphone DR-400 Masterbuilt Faded Cherry Burst

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Epiphone DR-400. Instrument z wysokiej z serii Masterbuilt, która może pochwalić się naprawdę dobrymi opiniami. Kto wie, czy to nie najlepsza gitara w swojej klasie.

Specyfikacja tego modelu jest naprawdę porządna. Instrument spokojnie może stanąć w szranki z wiele droższymi propozycjami innych producentów. Akustyki i hollow body zawsze były mocną stroną Epiphone’a, ten model pozwala wyłącznie utwierdzić się w tej opinii.

To gitara o klasycznym westernowym kształcie, która pochwalić się może konstrukcją w całości z litego drewna, co na tym pułapie cenowym nie jest spotykane zbyt często. Asymetryczna główka, cutaway i satynowy lakier w kolorze kolorze nadającym klimatu vintage składają się na ciekawą prezencję wyraźnie inspirowaną starymi modelami Epiphone’a i oczywiście Gibsona. Brzmienie, zwłaszcza w kontekście ceny, nie ma prawa nikogo rozczarować.

Dodatkowym atutem gitary
jest fabryczna, prosta elektronika NanoFlex/eSonic, która pozwala łatwo nagłośnić lub nagrywać instrument. To przyjemny dodatek poszerzający możliwości instrumentu.

Gitara jest używana, ale zachowana w znakomitym stanie. Przy rancie płyty wierzchniej są dwa spękania grubości włoska, ale to naprawdę trudne do zauważenia i pozostające bez wpływu na cokolwiek rzeczy. Poza tym gitara jest właściwie jak nowa – ma nawet wciąż zafoliowaną maskownicę. Pod względem technicznym wszystko z instrumentem w najlepszym porządku. Działa wszystko od regulacji gryfu po elektronikę. Gitara jest ustawiona i gotowa do gry.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top