Duesenberg Starplayer TV Blue Sparkle 2019

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Duesenberg Starplayer TV w bardzo scenicznym kolorze Blue Sparkle. Gitara ta wygląda naprawdę olśniewająco i jest prawdziwym klejnotem w kolekcji marki. To finezyjny instrument będący połączeniem bryły LP z konstrukcją hollow body. Ze stylowym osprzętem i w brokatowym malowaniu robi niesamowite wrażenie. Nie może być inaczej, to w końcu jeden z najwyższych i najbardziej cenionych modeli, który jest po prostu esencją Duesenberga.

Choć w stylistyce gitary widać wyraźne inspiracje stylem retro, to jednak pod względem technicznym mamy tu do czynienia z zupełnie współczesnym, dostosowanym do obecnych potrzeb instrumentem, który jest przystępny i wszechstronny. Spodoba się więc z pewnością nie tylko osobom, które cenią sobie piękno i dobrą stylówkę, ale również znakomitą jakość dźwięku, uniwersalność i wygodę gry.

Łagodny profil gryfu, uniwersalne przetworniki (humbucker Grand Vintage i P90 Domino), najwyższej klasy osprzęt (świetne vibrato i blokowane klucze) to wszystko składa się na absolutnie profesjonalną specyfikację gitary, która zadowoli najbardziej wymagających muzyków.

Instrument pochodzi z roku 2019 i ma cztery lata, ale nie zdradza swojego wieku, a wręcz robi wrażenie nowego. Ślady użytkowania to nieistotna kosmetyka, naprawdę trudno wymagać więcej od instrumentu z drugiej ręki. Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku. Sprzęt działa jak trzeba i jest gotowy do gry. W komplecie znajduje się oryginalny futerał oraz komplet papierów i akcesoriów od producenta. To zestaw jak ze sklepu, ale w stosownie niższej cenie. Nowy egzemplarz kosztuje obecnie około 13 tysięcy złotych.