Duesenberg Starplayer Special Silver Sparkle 2013

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektryczną Duesenberg Starplayer SIlver Sparkle. Instrument nie tylko fenomenalnie wygląda (iskrząca się brokatowo płyta wierzchnia, autorski osprzęt i piękne detale w klimacie art deco powalają), ale przede wszystkim jest prawdziwym lutniczym arcydziełem. Ta gitara doskonale stroi, jest perfekcyjnie wykonana i brzmi po prostu fenomenalnie deklasując nawet znacznie droższe gitary. W cenie Gibsona SG lub Fendera Am. Standard Stratocastera możecie kupić wiosło wzbijające się na poziom najwyższej półki. 

Starplayer Special wizualnie nawiązuje trochę do Les Paula, ale klonowy korpus, gryf bolt-in i dłuższa menzura (25.5 cala) to zupełnie inne doznania z gry. Gitara jest bardzo energetyczna, rześka i otwarta, zaskakuje też uniwersalnością.  Dwa  firmowe humbuckery (Crunchbucker i Grand Vintage) przylutowane do potnencjometru multi-tone pozwalajacego płynnie uzyskiwać brzmienie w stylu przetworników single-coil dają możliwość swobodnego poruszania się po wielu stylach muzycznych. 

Instrument wyprodukowany w roku 2013. Ogólna kondycja znakomita – jeden zamarkowany odprysk na tylnym rancie i parę rysek to wszystko. Progi po szlifie, elektronika i osprzęt ok – wszystko działa jak w zegarku. 

W zestawie jest oryginalny futerał, który decydując się na nówkę musielibyście sobie dokupić oddzielnie. 

Do gitary dołączam także komplet papierów od producenta. 

 

 

ź