Duesenberg Starplayer Special Fiesta Red 2012

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektryczną Duesenberg Starplayer Special. Instrument nie tylko fenomenalnie wygląda (stylowe wykończenie Fiesta Red, autorski osprzęt i piękne detale w klimacie art deco), ale przede wszystkim jest bardzo solidną lutniczą robotą. Ta gitara doskonale stroi, jest świetnie wykonana i brzmi po prostu fenomenalnie deklasując nawet wielokrotnie droższe instrumenty.

Starplayer Special wizualnie nawiązuje trochę do Les Paula, ale klonowy korpus, gryf bolt-in i dłuższa menzura (25.5 cala) to zupełnie inne doznania z gry. Gitara jest bardzo energetyczna, rześka i otwarta, zaskakuje też uniwersalnością. Dwa firmowe humbuckery (Crunchbucker i Grand Vintage) przylutowane do potnencjometru multi-tone pozwalajacego płynnie uzyskiwać brzmienie w stylu przetworników single-coil dają możliwość swobodnego poruszania się po wielu stylach muzycznych.

Instrument wyprodukowany w roku 2012. Ma dziesięć lat, ale jego ogólna kondycja jest znakomita. Kilka drobnych rysek i jakichś małych wgniotek to wszystko, co na niej znajdziecie. Progi są w świetnym stanie i  zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić, elektronika i osprzęt ok – wszystko działa jak w zegarku.

W zestawie jest oryginalny futerał, który decydując się na nówkę musielibyście sobie dokupić oddzielnie.