Duesenberg C.C. Fullerton Vintage White 2015

Sprzedane

8,799 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wspaniałą gitarę Duesenberg C.C. Fullerton w kolorze Vintage White.

To egzemplarz z roku 2015 utrzymany w znakomitej kondycji. Znajdziecie może jakieś drobne ryski, ale większych śladów użytkowania nie ma i wciąż utrzymuje się wrażenie nowej gitary. Ze świecą szukać na rynku wtórnym tak dobrze zachowanego egzemplarza. Gitarę sprzedaję wraz z oryginalnym futerałem i fabrycznym kompletem papierów oraz akcesoriów. Jest ściereczka, klucze do regulacji, zapasowe siodełko i brandowany plaster na odciski, który użyć będziecie mogli, gdy po długich godzinach gry poczujecie ból (to nie żart).

Jeśli chodzi o stan techniczny to nie ma się do czego przyczepić. Gitara jest w pełni sprawna, w całości oryginalna, ustawiona, gotowa do gry i wolna od wszelkich wad. Progi są w znakomitej kondycji – mają jedynie symboliczne ślady użytkowania, które niekwalifikują ich do podejmowania jakichkolwiek działań.

Model Fullerton to jeden z flagowców marki, który dziś jest już obok klasyków Gretscha i Gibsona jednym z najbardziej cenionych instrumentów hollow body. To gitara o raczej rockowym niż jazzowym charakterze i powalającej estradowej prezencji. Ten model jest duży, pełen vintageowego charakteru i robi niesamowite wrażenie. Choć to wiosło wyraźnie nawiązujące do stylu retro, jest bardzo wygodnym i dostosowanym do współczesnych realiów instrumentem z długą menzurą, stabilniejszym niż Bigsby systemem Deluxe Tremola i nowoczesną elektroniką opartą o najbardziej uniwersalny z możliwych set pickupów w postaci humbuckera przy moście i P90 przy gryfie.

Duesenberg od początku swojego istnienia umiejętnie łączy klasyczną estetykę i archaiczne konstrukcje z odrobiną innowacji. Słynące ze wspaniałych detali (autorski osprzęt w stylu art deco jest znakiem rozpoznawczym marki) są dziś w gronie najbardziej topowych gitarowych marek. To świetnie dopracowane pod względem lutniczym, bardzo uniwersalne instrumenty, które nie tylko dobrze brzmią, ale są niezwykle efektowne.

 

 

 

 

 

 

Back to top