Cole Clark Fat Lady 1 EC Natural Bunya/Maple 2014

5,699 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Cole Clark Cole Fat Lady 1. To oczywiście jeden z modeli względnie nowej, ale dobrze znanej na całym świecie australijskiej manufaktury.

Znakomicie skonfigurowane i fantastycznie wyglądające gitary z południowej półkuli od ponad dwudziestu lat z powodzeniem podbijają rynek gitar akustycznych stając w szranki z instrumentami o wiele dłuższej historii i wyższej cenie.

Gitarę wyróżnia płyta wierzchnia z drewna bunya i tył z queenslandzkiego klonu. Instrument jest wykonany w całości z litego drewna, co zalicza go do grona poważnych i profesjonalnych gitar akustycznych.

Gitara ze względu na cutaway i wygodny gryf z głębokim podcięciem przy korpusie jest niezwykle wygodna i ergonomiczna. Dodatkowo jej możliwości zwiększa wysokiej klasy autorski preamp Cole Clark 2-way system, który pozwala gitarę łatwo nagrać lub nagłośnić.

Ten model jest wprawdzie dość oszczędny pod względem wizualnym, ale niewątpliwie ma autorski charakter i wyróżnia spośród propozycji innych firm.

Gitara wyprodukowana w roku 2014. Ma prawie 10 lat, ale zachowana jest w bardzo dobrym stanie. Widać, że swojego życia nie spędziła w futerale, dlatego znajdą się oczywiście ryski, drobne wgniotki i trochę przetarć satynowego wykończenia, ale to tylko dodająca smaku kosmetyka o bardzo naturalnym charakterze.

Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku, progi w bardzo dobrym stanie.

Jeśli szukacie bardzo solidnego instrumentu o świetnym stosunku jakości do ceny, warto się zainteresować. W całkiem przystępnej cenie można nabyć coś z cenionej manufaktury.

W zestawie oryginalny futerał Cole Clark.