Budda Superdrive V20

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Na Allegro trwa licytacja od złotówki. Zapraszam do wzięcia udziału. 

Elektryczna Dusza prezentuje znakomity head lampowy Budda Superdrive V20.  Wzmacniacz w znakomitym stanie, praktycznie jak nowy. Ślady użytkowania są naprawdę kosmetyczne, pod względem technicznym to prawdziwa igła. Działa wszystko od A do Z, lampy nie dają żadnych oznak zużycia.

Head jest bardzo udaną, cieszącą się doskonałą opinią, wariacją na temat legendarnego Marshalla Plexi. Oferuje on fantastyczny, brytyjski, gruboziarnisty drive, ale ze względu na przystępną moc, dwukanałową konstrukcję i pętlę efektów jest sprzętem o wiele bardziej funkcjonalnym i uniwersalnym. Podczas gdy Plexi nadaje się tylko  do nagłaśniania stadionów i płyt lotniskowych Budda osiąga idealne nasycenie dźwięku w warunkach dostępnych dla każdego.

Budda Superdrive to rasowa, czysta, lampowa konstrukcja. Head został wyprodukowany w USA i jako nowy kosztował naprawdę ciężkie pieniądze. Purystom z pewnością przypadnie do gustu końcówka mocy wykonana tradycyjną metodą handwired point-to-point oraz obecność lampy prostowniczej 5u4. Takie rzeczy widuje się tylko we wzmacniaczach najwyższej klasy. Kto da najwięcej, ten zabiera.

Licytacja od złotówki bez ceny minimalnej.

Zdecydowanie polecam! 

Back to top