Blackstar HT-5R + kolumna HT-112 + footswitch

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje świetny zestaw lampowy do domowego grania. W jego skład wchodzą: head Blackstar HT-5 R, oryginalna kolumna z dwunastocalowym głośnikiem oraz footswitch i okablowanie. Sprzęt charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, niedużą głośnością (choć rozkręcony próbę spokojnie zagra), sporą ilością funkcjonalności i szeroką paletą dostępnych brzmień. Tam gdzie duże wzmacniacze lampowe, ze względu na swoją trudną do okiełznania moc, stają się bezużyteczne, tam mały Blackstar czuje się świetnie, oferując wysokiej klasy lampowy sound i wrażliwość na artykulację. 

Sprzęt ma bardzo dobrą prasę, jest jedną z najbardziej udanych konstrukcji tego typu na rynku. Dzięki potencjometrowi ISF można ukręcić na nim brzmienia o różnej charakterystyce (od brytyjskich po amerykańskie), rozbudowana korekcja pozwala łatwo dopasować barwę do rożnych gitar, dwa kanały spokojnie pokrywają zakres gainu od brzmień krystalicznie czystych po metalowy przester. Wzmacniacz ma wbudowany reverb, który pozwala uzyskać bardzo przestrzenne jak na tak małą konstrukcję brzmienie.  Na pokładzie jest także pętla efektów, można więc używać kostek bez żadnych ograniczeń. 

Jak widać ten mały head ma wszystko to, co widuje się zwykle w dużych wzmacniaczach. Dodatkowo oferuje jednak typowo domowe funkcjonalności jak emulowane wyjście słuchawkowe, czy wejście liniowe dla odtwarzacza mp3. 

HT-5R to idealny materiał nie tylko na „pierwszą lampę”, ale również jako domowy zestaw dla kogoś, kto trzyma w swój główny wzmacniacz np. w sali prób. W domu niczego więcej nie potrzeba. Blackstar jest malutki, lekki, wygląda schludnie i z pewnością da radość każdemu, kto chce cieszyć się zaletami lampowych wzmacniaczy również tam, gdzie duża głośność nie jest zaletą. Do domu i studia będzie jak znalazł.

Wzmacniacz i kolumna są w pełni sprawne. Mają kosmetyczne ślady użytkowania. Taki zestaw jako mowy kosztuje około 2700 zł. U mnie możecie go nabyć 1000 zł taniej. 

 

Back to top