Fender American Standard Stratocaster Lipstick Red 1995

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. Tym razem egzemplarz z roku 1995 w bardzo efektownym i  rzadko spotykanym wykończeniu Lipstick Red, będącym jedną z najbadziej efektownych fenderowskich czerwieni.  Wygląda naprawdę ikonicznie. 

Czerwony strat to jeden z symboli muzyki rockowej, szczególnie wersja USA jest marzeniem niejednego gitarzysty. American Standardy to woły robocze o tysiącu zastosowań. Wszechstronne pickupy, przystępne gryfy, ponadczasowy wygląd i odpowiednia doza prestiżu przy racjonalnej cenie to zalety tej szanowanej za uniwersalność i wielozadaniowość serii. Szukając solidnego strata nie sposób pominąć ten jakże oczywisty wybór. To znany na całym świecie wielki hit Fendera. 

Gitara zachowana w znakomitym, wręcz wyjątkowym jak na jej wiek stanie. W dobym świetle dopatrzycie się mikrorysek, a także śladów upływu czasu na osprzęcie i elementach plastikowych, ale generalnie  instrument jest wyjątkowo zadbany i wygląda na o wiele młodszy. 

Ze świecą szukać tak ładnego egzemplarza z połowy lat 90. Jeśli lubicie starsze gitary, ale jednocześnie cenicie bardzo dobry stan, ta gitara na pewno nie przyniesie rozczarowania. 

Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi kwestie techniczne. Instrument zachował się w oryginalnej specyfikacji i jest oczywiście w pełni sprawny. Progi po szlifie, zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić. 

W zestawie oryginalny futerał. 

 

 

 

 

 

 

Back to top