Koch Twintone MK III head

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje znakomity wzmacniacz lampowy Koch Twintone MK III. To świetnie wyposażony, niewielki head, który łączy kompaktowe wymiary i mobilność z bezkompromisową funkcjonalnością. 

Twintone to jeden ze szlagierów znanej i lubianej holenderskiej marki Koch. Sprzęt w wersji Mark III jest bardzo udanym rozwinięciem wcześniejszych konstrukcji i doskonałą propozycją dla osób poszukujących przede wszystkim uniwersalności. Wzmacniacz łatwo się transportuje, ma zakres głośności pozwalający na używanie go zarówno w domu jak i na dużej scenie oraz oferuje naprawdę szeroki wachlarz brzmień dostępnych bez żadnych dodatkowych efektów.

Head ma 50 W, trzy kanały (czysty i dwa przesterowane), rozbudowaną korekcję,  dwa mastery, sprężynowy reverb, podwójną pętlę efektów i wyjście liniowe z symulacją głośnika przeznaczone do nagrywania. Do tego ma rozbudowany przełącznik nożny pozwalający łatwo sterować nim bez użycia rąk. Jest to naprawdę przemyślana i bardzo wszechstronna konstrukcja o szerokim zastosowaniu. W tej cenie rewelacja. 

Wzmacniacz w idealnym stanie, wygląda praktycznie jak nowy. Być może ktoś dopatrzy się jakichś minimalnych śladów użytkowania, ale generalnie nie ma o czym mówić. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno i nic w tej kwestii dodać nie można. Nowy egzemplarz kosztuje około 5000 zł. Tutaj możecie kupić praktycznie „igłę” odczuwalnie taniej.